У Хмельницькому судили 66-річну уродженку Донецької області, що проживає в Хмельницькому, визнавши її винною у вчиненні крадіжки в умовах воєнного стану, що карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років, інформує пресслужба Хмельницького міськрайонного суду.
Першого жовтня поточного року жінка викрала з полиць магазину «Продукти-1115» ТОВ «АТБ-Маркет», розташованого на вулиці Шухевича у Хмельницькому, п’ять тюбиків крему, п’ять пар шкарпеток та вісім банок сардин. Товар жінка поклала в кульок і пройшла з ним повз розрахункові каси. Однак біля виходу із магазину її зупинили працівники магазину. Майнова шкода, яка могла бути завдана, становила 692 гривні.
Суд кваліфікував дії пенсіонерки, як закінчений замах на таємне викрадення чужого майна, вчинене в умовах воєнного стану.
У суді свою винуватість жінка визнала повністю. Пояснила, що взяла таємно товар із полиць і хотіла його непомітно винести з магазину, тому що перебуває у важкому матеріальному становищі. Суд призначив їй покарання у виді позбавлення волі на строк п’ять років, водночас звільнив від його відбування, встановивши один рік іспитового строку.
З обвинуваченої також стягнено 3585 гривень процесуальних витрат на користь держави.
Схожі матеріали:
- Хмельницький суд оштрафував на 17 тисяч гривень чоловіка, який носив у кишені кастет
- На Хмельниччині суд пом’якшив вирок ветерану війни, який скоїв серйозне ДТП
- Хмельницький міськрайонний суд поповниться новим суддею
- Хмельницький суд пом’якшив покарання за крадіжку неодноразово судимому переселенцю
- У Хмельницькому суд спрямував кошти застави за правопорушника на рахунок ЗСУ