У бою з російськими окупантами на Запоріжжі поліг воїн із Хмельниччини Вадим Станіславський.

«Знову жорстока війна відібрала гарну людину, великого патріота, батька в сина. В мирному житті Вадим працював на підприємстві “Преттль-Кабель Україна”, а коли над батьківщиною навис ворожий меч, був мобілізований, пішов туди, де був найпотрібніший. Службу ніс у 128 окремій гірсько-штурмовій бригаді, загинув у боротьбі з російським окупантом на Запоріжжі. Вадиму навіки 42…» – йдеться у повідомленні Китайгородської громади.
Попрощалися з воїном у Кам’янці-Подільському, де він жив, 11 грудня. У місті того дня було оголошено жалобу.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- «На щиті» додому повертаються шестеро захисників з Хмельниччини
- Півтора року вважався зниклим безвісти: «на щиті» додому повертається офіцер з Хмельниччини
- Війна забрала життя п’ятьох захисників з Хмельниччини
- Рік і три місяці боровся за життя: помер 43-річний захисник з Хмельниччини
- «На щиті» додому повертаються шестеро захисників з Хмельниччини
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
