6 грудня, на Луганщині, загинув кам’янчанин Юрій Савчук, повідомили у Кам’янець-Подільській міській раді.
«Командир роти спеціального призначення, капітан Савчук був до останнього подиху вірний присязі, Батьківщині, українському народу. Кілька тижнів тому йому виповнилось 48 років. Герой… На щиті…
Ми втрачаємо найкращих – патріотів зі сміливим серцями. Приношу щирі співчуття родині з приводу втрати. Вся громада схиляє голову перед загиблим Героєм та поділяє ваш біль…» – йдеться у дописі міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Посітко.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- На війні загинули семеро захисників з Хмельниччини
- Під час виконання бойового завдання загинув 23-річний молодший сержант з Хмельниччини
- «На щиті» додому повертаються десятеро захисників з Хмельниччини
- «На щиті» додому повертаються шестеро захисників з Хмельниччини
- Півтора року вважався зниклим безвісти: «на щиті» додому повертається офіцер з Хмельниччини
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
