42-річний житель Хмельницького району, що вже відсидів свій строк за вбивство, сяде за вбивство чергове.
Трагедія сталася у квітні 2022 року в Гвардійському. Посеред ночі в одній з осель, будучи в стані алкогольного сп’яніння, обвинувачений жорстоко вбив чоловіка.
Як йдеться в матеріалах справи, бив його руками і ногами, а після того ще й наніс п’ять ударів господарською сокирою по голові. В результаті отриманої відкритої черепно-мозкової травми з множинними переломами кісток склепіння і основи черепа потерпілий помер на місці, інформує пресслужба Хмельницького міськрайонного суду.
У суді обвинувачений свою вину в скоєному визнав та пояснив, що ввечері того дня розпивав із своєю жертвою спиртне. Вночі він побачив, як через незачинені двері в будинок зайшов невідомий в камуфляжі. На його оклик невідомий не відреагував, і тоді убивця, подумавши, що це російський солдат, а не його товариш по чарці, вирішив його ліквідувати.
При обранні виду та розміру покарання суд врахував те, що обвинувачений раніше був судимим, характеризується посередньо. Обтяжуючою обставиною є вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння. Обставиною, що пом’якшує покарання є те, що на утриманні у нього була неповнолітня дитина.
Вирок Хмельницького міськрайонного суду – призначити покарання у виді п’ятнадцяти років позбавлення волі. До вступу вироку в законну силу обвинуваченому залишено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Схожі матеріали:
- Хмельницький суд оштрафував на 17 тисяч гривень чоловіка, який носив у кишені кастет
- На Хмельниччині суд пом’якшив вирок ветерану війни, який скоїв серйозне ДТП
- Хмельницький міськрайонний суд поповниться новим суддею
- Хмельницький суд пом’якшив покарання за крадіжку неодноразово судимому переселенцю
- У Хмельницькому суд спрямував кошти застави за правопорушника на рахунок ЗСУ