На Хмельниччині судитимуть начальника та контролера пічного господарства міського комунального аварійно-технічного підприємства за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель двох дітей та підробленні документів, інформують у прокуратурі.
Події відбулися в жовтні 2020 року в обласному центрі.
Встановлено, що начальник комунального підприємства допустив до виконання робіт з підвищеною небезпекою працівника без належного контролю та забезпечення останнього засобами індивідуального захисту і приладом для перевірки тяги вентиляційних та димових каналів.
Контролером, в свою чергу, неналежним чином проводилося обстеження системи вентиляції у квартирі, де проживали малолітні.
Хоча вентиляційна система не відповідала вимогам нормативно-правових актів, відповідальним працівником жодних дій до усунення порушень вжито не було, а до акту про здійснення перевірки внесено недостовірні відомості технічного стану димових та вентиляційних каналів.
Такі дії призвели до того, що двоє хлопчиків 4 та 9 років отруїлись чадним газом та померли.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
- На Хмельниччині 67-річний пенсіонер вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої
- У Хмельницькому судитимуть чоловіка, який побив школяра під час уроку
- На Хмельниччині водій санітарного автомобіля перевозив наркотики до колонії
