12-13 жовтня на ХАЕС проходила Рада ЗГІС АЕС України, до компетенції яких входять питання поводження з радіоактивними відходами. У черговому засіданні Ради взяли участь представники Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом», Запорізької, Рівненської, Південноукраїнської та Хмельницької АЕС, а також ВП «Аварійно-технічний центр» та ВП «Атоменергомаш».
Голова ради Микола Пронін (ПАЕС) розповів, що засідання Ради проводиться після дворічної перерви, зумовленої війною. Отож, члени Ради зібралися, щоб конструктивно обговорити стан справ у галузі та обмінятися досвідом.
Під час ранкової сесії Григорій Іщенко (ДП «НАЕК «Енергоатом») підсумував напрацювання колег та висловив побажання про підтримку прямого зв’язку для вирішення поставлених завдань.
Протягом двох днів Рада ЗГІС розглянула питання розробки нормативної документації, виробничі завдання та організаційні заходи підрозділів, результати проведених випробувань тощо. Насамкінець, члени Ради обговорили плани роботи на 2024 рік, визначивши пріоритети діяльності.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Схожі матеріали:
- Звернення генерального директора Хмельницької АЕС щодо роботи підприємства
- Соціальна політика в дії: ХАЕС переймає та ділиться кращими практиками
- Керівник НАЕК «Енергоатом» Павло Ковтонюк зустрівся з учасниками Весняної школи на ХАЕС
- На майданчику Хмельницької АЕС відбувся випуск пілотного освітнього проєкту «Реактор знань»
- Звернення генерального директора Хмельницької АЕС щодо роботи підприємства та радіаційного стану
