Правоохоронцями Хмельниччини повідомлено про підозру чотирьом утриманцям СІЗО. Так званому «смотрящому» за установою за фактом встановлення та поширення злочинного впливу у слідчому ізоляторі та участі у злочинному зібранні (сходці). Іншим трьом в’язням – за фактом організації та участі у «сходці», повідомили у прокуратурі.
Представники злочинного світу вирішили організувати «онлайн-сходку», аби наділити одного з в’язнів більш ширшими «повноваженнями», так як його «попередник» тимчасово вибув за межі слідчого ізолятора.
За результатами «зустрічі» вирішили ряд фінансових питань, розподілили сфери впливу та розробили план дестабілізації обстановки в слідчому ізоляторі з метою забезпечення безперешкодного переміщення уповноважених «смотрящих» осіб, для вирішення спорів між ув’язненими у інших камерах згідно «злодійських традицій».
Тривають заходи зі збору доказової бази, аби всі фігуранти, що були присутні на зібранні, понесли покарання.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині на потреби ЗСУ перерахували 1 мільйон гривень застави у кримінальній справі про шахрайство
- Правоохоронці викрили двох мешканців Хмельниччини, які за 14 000 доларів США переправляли ухилянтів за кордон
- У Хмельницькому судитимуть 36-річного чоловіка, який надіслав неправдиве повідомлення про замінування СІЗО
- На Хмельниччині зловмисники побили та вивезли у невідомому напрямку чоловіка: доля зниклого досі невідома
- На Хмельниччині за фактом недбалого ставлення до своїх обов’язків судитимуть лікаря-гінеколога, з вини якої померло немовля