За розпорядженням НЕК «Укренерго», обмеження не запроваджуватимуться вночі з 25 на 26 грудня, інформують у Хмельницькобленерго. На 26 грудня енергетики очікують, що для дотримання дозволеної величини навантаження на Хмельниччині достатньо буде відключень однієї черги:
- 07:00-11:00 – ІІ черга;
- 11:00-15:00 – І черга;
- 15:00-19:00 – ІV черга;
- 19:00-23:00 – IIІ черга.
У вечірній час можливі відключення за двома чергами згідно з Графіком погодинних відключень. Адже у період вечірнього піку, з 17-00 до 23-00, обсяг споживання електричної енергії зростає.
Якщо ж у вашій оселі відключення було коротшим за 4 години, то це свідчить про належний рівень економії електричної енергії споживачами, а не віднесення вашої оселі до іншої черги або внесення змін до Графіка погодинних відключень.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькобленерго оприлюднили графік відключень на 25 липня
- На Хмельниччині 24 липня вимкнень буде менше
- У Хмельницькобленерго оприлюднили графіки відключень на 23 липня
- У Хмельницькобленерго оприлюднили графік відключень на 22 липня
- У Хмельницькобленерго оприлюднили графік відключень на 21 липня