Відповідне рішення було прийняте під час засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.
«Визначали місця, де будуть розташовані генератори загального користування. Це 146 генераторів, придбаних нашими управляючим муніципальними компаніями. Розташовані вони будуть по всіх мікрорайонах міста. Мешканці повинні ознайомитися у своїй управляючій муніципальній компанії із адресами. Додатково ми проінформуємо на інтерактивній карті. Генератором можна буде скористатися якщо електроенергії не буде 24 год і більше» – повідомив міський голова Олександр Симчишин.
За його словами на виконавчому комітеті також затвердили адреси ще 20 стаціонарних пунктів обігріву і перебування. Ними зможуть користуватися містяни, якщо електропостачання, теплопостачання і водопостачання будуть відсутні впродовж більше, ніж 24 год. У пунктах буде тепло, електроенергія за рахунок генераторів, підвозна вода, зв’язок.
Схожі матеріали:
- Комунальне підприємство у Хмельницькому отримало нагороду від Європейського банку реконструкції і розвитку
- У Хмельницькому змінили графіки подачі гарячої води на літній період
- У Хмельницькому обмежили випуск тролейбусів на маршрути до 30 одиниць
- Через проблеми з енергопостачанням у Хмельницькому скоротять кількість тролейбусів на маршрутах
- У Хмельницькому з нагоди Дня Героїв відзначили майже пів сотні військових