Прокурорами Хмельницької обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно п’ятьох членів організованої групи за фактами незаконного виготовлення, зберігання з метою збуту та збуту психотропної речовини (ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України).
За інформацією прокуратури, протиправну діяльність припинено у березні цього року спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області ДСР Нацполіції України та слідчого управління Нацполіції в області.
Встановлено, що злочинну діяльність за рік до того організував 59-річний громадянин російської федерації, а ще четверо місцевих мешканців підтримали його ідею та долучились до виготовлення та продажу психотропів.
З помешкань фігурантів працівниками поліції вилучено упаковану для продажу «продукцію» в особливо великих розмірах, та кошти, отримані від їх продажу.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині на потреби ЗСУ перерахували 1 мільйон гривень застави у кримінальній справі про шахрайство
- Правоохоронці викрили двох мешканців Хмельниччини, які за 14 000 доларів США переправляли ухилянтів за кордон
- У Хмельницькому судитимуть 36-річного чоловіка, який надіслав неправдиве повідомлення про замінування СІЗО
- На Хмельниччині зловмисники побили та вивезли у невідомому напрямку чоловіка: доля зниклого досі невідома
- На Хмельниччині за фактом недбалого ставлення до своїх обов’язків судитимуть лікаря-гінеколога, з вини якої померло немовля