У червні рахунки від «Хмельницькгаз Збуту» отримають лише ті побутові споживачі, які мали борги за використаний газ станом на 30 квітня 2022 року.
Заборгованість населення перед компанією нині складає 530 млн грн.
«Під час воєнного стану ми не відключаємо та не штрафуємо за прострочені платежі. Однак необхідно усвідомити, що закон не звільняє боржників від обов’язку розрахуватися за отримані послуги. Постачальник має право вимагати стягнення боргів у судовому порядку. Аби уникнути перспектив судової тяганини та втрати субсидій, необхідно погасити протерміновані суми або укласти з компанією договір на їх реструктуризацію», – зауважує директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький.
У “Хмельниькгаз Збуті” пояснюють, що банки, як і раніше, отримують інформацію щодо нарахувань за комунальні послуги, зокрема і спожитий природний газ, безпосередньо від постачальників цих послуг. Вся інформація, яка завантажується у банківський додаток, є верифікованою, тому підлягає оплаті.
Наразі “Хмельницькгаз Збут” не має доступу до державного газу за пільговою ціною. Втім, перемовини щодо закупівлі “соціального” ресурсу для населення за пільговою ціною тривають. Про їхні результати буде повідомлено додатково.
Водночас компанія продовжує постачання блакитного палива та електроенергії для непобутових споживачів – представників бізнесу та бюджетних організацій, які є клієнтами компанії.
Нагадаємо, від 1 травня 2022 року побутових споживачів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» автоматично перевели на постачання до постачальника «останньої надії». За рішенням уряду, функцію постачальника «останньої надії» виконує ГПК «Нафтогаз України».
Схожі матеріали:
- Бізнес Хмельниччини може платити менше за енергоресурси
- За сумлінні платежі бізнесу Хмельниччини пропонують знижки на газ
- «Хмельницькгаз Збут» стабільно забезпечує споживачів блакитним паливом
- Споживачі «Хмельницькгаз Збуту» отримають місяць кіно від SWEET.TV при сплаті за газ через Viber-бот
- Жителі Хмельниччини можуть витрати 1000 грн єПідтримки на оплату за газ