Відповідно до розпоряджень голови обласної ради Віолети Лабазюк у двох комунальних закладах обласної ради відбулися кадрові зміни.
Колективу Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді представили тимчасового виконувача обов’язків директора закладу. Відповідно до Порядку призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області ним став керівник гуртка цього ж центру Юрій Михайлович Загоруйко.
В цей же день заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко представила колективу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді нового керівника. Відповідно до статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» директором зазначеного закладу призначено Михайла Вікторовича Маринюка.
Схожі матеріали:
- У громаді на Хмельниччині 242 родини з числа ВПО отримали грошові сертифікати
- У Хмельницькій облраді до Дня Української Державності відзначили військовослужбовців області
- У Хмельницькому призначили нових керівників двох обласних комунальних закладів охорони здоров’я
- Чергову сесію Хмельницької облради перенесли через повідомлення про замінування приміщення
- У Хмельницькій облраді відзначили бійців 86-го окремого батальйону тероборони ЗСУ