Намагаючись вирішити одну проблему, 42-річний чоловік отримав дві: окрім адміністративної відповідальності йому доведеться нести ще і кримінальну.
За інформацією поліції, вчора, 17 червня, поліцейські зупинили авто за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування правоохоронці помітили у водія явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік відмовився проходити тест за допомогою приладу «Драгер», натомість погодився пройти перевірку в медичному закладі.
На шляху до медичної установи, водій запропонував працівникам поліції гроші, аби не проходити перевірку. Правоохоронці , попередили його про кримінальну відповідальність за пропозицію надання неправомірної вигоди. Але чоловік не заспокоївся.
Після того, як огляд у лікарні підтвердив, що водій знаходився в стані алкогольного сп’яніння, показавши результат 2,53 проміле, що в 13 разів перевищує допустиму норму, він знову запропонував працівникам поліції хабаря, збільшивши суму. Поліцейські викликали на місце слідчо-оперативну групу.
Патрульні склали на водія протокол за вчинення адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп’яніння), а слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Розслідування триває.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів