17 червня рятувальники оглянули найпростіше укриття в одному із вищих навчальних закладів міста Хмельницького щодо створення в ньому умов для тимчасового перебування студентів та персоналу.
Особливу увагу фахівці ДСНС звернули на легку доступність до укриття, забезпеченість електроживленням, штучним освітленням, повідомляє пресслужба рятувальників.
Рятувальники закликали постійно підтримувати чистоту та дотримуватися санітарних норм в укритті. Адміністрації надано рекомендації щодо облаштування та утримання укриття. Фахівці ДСНС проінформували адміністрацію та персонал щодо дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині через людську недбалість ледь не згоріло ячмінне поле
- У Хмельницькому вогнеборці ліквідували пожежу магазину
- Вітром віднесло від берега: на Дністрі врятували двох відпочивальників та їхнього домашнього улюбленця
- У Хмельницькому горіла квартира у житловому будинку
- Віднесло далеко від берега: надзвичайники Хмельниччини врятували на Дністрі двох людей