Днями до Шепетівського райуправління поліції звернувся місцевий житель та повідомив, що на залізничному вокзалі невідома особа викрала його мобільний телефон, повідомили у поліції.
Правоохоронці спрацювали оперативно. Впродовж декількох годин встановили особу зловмисниці та вилучили викрадене майно. Після проведення необхідних слідчих дій телефон повернуть власникові.
38-річна шепетівчанки не вперше потрапляє у поле зору правоохоронців — жінку неодноразово притягували до кримінальної відповідальності.
Цього разу, враховуючи обставини воєнного стану, її дії кваліфікуються одразу за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 8 років ув’язнення. Наразі вирішується питання про оголошення шепетівчанці підозри.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині затримали чоловіка, який косою убив свого 71-річного вітчима
- На Хмельниччині у ДТП травмувався 17-річний мотоцикліст
- На Хмельниччині під колеса авто потрапив 79-річний велосипедист
- У Нетішині чоловік під час сварки вдарив знайомого ножем у живіт, після чого втік з місця події
- Позбавлення права керувати на 5 років та 40 тисяч гривень штрафу – на Хмельниччині судили водія за повторну їзду напідпитку