На Хмельниччині перед судом постане чоловік, якого обвинувачують у крадіжці електроінструментів в умовах воєнного стану. Слідчі Шепетівського районного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду.
Як встановило слідство, у листопаді минулого року до відділення поліції м. Славута звернулася 53-річна жителька Нетішина, яка повідомила про крадіжку з її дачного будинку у селі Прикордонна Улашанівка.
Правоохоронці з’ясували, що злочин вчинив 65-річний знайомий потерпілої, який допомагав їй робити ремонт у будинку. Скориставшись довірою жінки, чоловік викрав бензопилу та зварювальний інвертор.
Під час досудового розслідування поліцейські вилучили у підозрюваного бензопилу, а зварювальний інвертор він встиг продати.
Дії обвинуваченого кваліфікували за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині п’яний 16-річний скутерист врізався у металевий паркан
- Аферисти під приводом компенсації за ліки ошукали пенсіонерку з Хмельниччини на 55 тисяч грн
- На Хмельниччині підліток повідомив поліцію про спробу вербування спецслужбами росії
- На Хмельниччині водій у стані наркотичного сп’яніння намагався дати хабар поліцейським
- На Хмельниччині аферисти видурили у пенсіонерки понад 415 тисяч гривень
