У суді доведено вину 38-річного жителя Дунаєвецького району за порушення правил безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило летальні наслідки, повідомили в обласній прокуратурі.
Дорожньо-транспортна пригода сталась у вересні минулого року в с. Привороття Друге Кам’янець-Подільського району.
Нетверезий чоловік, який був позбавлений права керувати транспортними засобами через водіння у стані алкогольного сп’яніння, вирішив сісти за кермо свого технічно несправного автомобіля.
Перевищивши швидкість та не впоравшись з керуванням, він заїхав у водойму, а пасажир, який знаходився на задньому сидінні, не зміг вибратись і потонув.
Ще одного пасажира та водія врятували рибалки.
Винуватцю ДТП призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років 6 місяців з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 7 років.
Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- На Хмельниччині «Tesla» зіткнулась з вантажівкою, водійка легковика загинула на місці події
- На Хмельниччині у ДТП травмувався 17-річний мотоцикліст
- На Хмельниччині під колеса авто потрапив 79-річний велосипедист
- П’яна водійка на Хмельниччині в’їхала в газорозподільчий пункт і залишила без блакитного палива понад 200 абонентів