За процесуального керівництва Хмельницької окружної прокуратури двом чоловікам повідомлено про підозру у грабежі, поєднаному з проникненням у приміщення, за попередньою змовою групою осіб.
За даними слідства, у лютому цього року двоє жителів смт. Ярмолинці проникли на територію місцевого товариства, зв’язали охоронця та викрали із сейфа понад 120 тис грн.
Підозрюваним обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Довідково: санкція ч. 3 ст. 186 передбачає покарання у виді позбавлення волі від 4 до 8 років.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині судитимуть чоловіка, який викрав автомобіль, утік від конвою та сховався у чужому будинку
- Лісничий з Хмельниччини отримав 4 роки тюрми за махінації з деревиною на 400 тис. грн
- У Хмельницькому викрили підпільне виробництво рідин для електронних сигарет
- На Хмельниччині судитимуть посадовця міської ради за розтрату бюджетних коштів
- У Хмельницькій обласній прокуратурі — нові заступники керівника
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
