Учора, близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП без постраждалих на вулиці Перемоги, повідомляють у поліції.
Патрульні одразу вирушили на місце пригоди та встановили, що 33-річний водій, керуючи автомобілем Renault, не врахував дорожньої обстановки, не дотримався безпечної дистанції та скоїв зіткнення з автомобілем Peugeot. У результаті ДТП автомобілі отримали механічні пошкодження.
Під час спілкування у водія Renault патрульні виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд за допомогою приладу Драгер, результат якого показав 2,17 проміле.
На кермувальника інспектори склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП та протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому під час перевірки виявили посвідчення водія з ознаками підробки
- На Хмельниччині обмежили рух великовагового транспорту під час спеки
- У Хмельницькому поліцейські виявили водія, у якого допустима норма алкоголю була перевищена понад 12 разів
- У Хмельницькому патрульні розшукали водія, що спричинив ДТП та зник з місця події
- У патрульній поліції Хмельниччини назвали місця, де стається найбільше ДТП