35-річна жителька Ізяславської ТГ отримує державну допомогу як багатодітна мати-одиначка. На утриманні у неї четверо неповнолітніх дітей, найменшій з яких немає і року. Втім, незважаючи на чималі виплати – а це більше 20 тисяч гривень, належного догляду діти не отримують, повідомляє поліція Шепетівщини.
У цьому переконались працівники поліції та служби у справах дітей під час відвідування родини. Такі спільні рейди проводяться постійно з метою покращення умов проживання дітей у сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах.
«За декілька днів до нашого візиту жінка отримала соціальну допомогу на дітей. Коли ми відвідували родину – коштів у них майже не залишилось, необхідних продуктів харчування та теплого одягу в дітей було обмаль. Але матір це особливо не турбувало», – зауважує інспектор ювенальної превенції Шепетівського РУП Ілля Риголь.
В будинку разом жінкою та дітьми проживає й співмешканець, періодично навідуються родичі. Втім, ніхто не працює та доходів не отримує, та й часті застілля є звичним явищем у родині.
«Тому й доводиться стежити за раціональним використанням жінкою отриманої від держави допомоги на дітей», – резюмує інспектор.
На жінку правоохоронці склали адміністративний прокол за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині затримали чоловіка, який косою убив свого 71-річного вітчима
- На Хмельниччині у ДТП травмувався 17-річний мотоцикліст
- На Хмельниччині під колеса авто потрапив 79-річний велосипедист
- У Нетішині чоловік під час сварки вдарив знайомого ножем у живіт, після чого втік з місця події
- Позбавлення права керувати на 5 років та 40 тисяч гривень штрафу – на Хмельниччині судили водія за повторну їзду напідпитку