Вчора, 8 лютого, близько 14:50 години 86-річна потерпіла поверталась додому. Біля під’їзду до неї підійшли дві невідомі жінки, які представились працівниками одного з комунальних підприємств міста та повідомили, що проводять перевірку лічильників, повідомляють у поліції.
Зайшовши до квартири, жінки перевели розмову на те, що зараз проходить грошова реформа, і вони також можуть обміняти старі купюри на нові. Потерпіла розповіла жінкам, що у неї є заощадження — 530 доларів США та 300 євро.
Коли одна зі зловмисниць відволікла увагу пенсіонерки на перевірку лічильника, інша замінила валюту на сувенірні гроші. Після цього псевдокомунальниці залишили квартиру.
Зрозумівши, що її ошукали, потерпіла звернулась до правоохоронців. За вказаним фактом працівники Хмельницького райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України і наразі працюють над пошуком зловмисниць.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів