Вчора, близько 17-ї години, інспектори роти ТОР Олександр Кошалко, Сергій Шулькевич та Артем Баценко отримали виклик про те, що 15-річний хлопець має намір покінчити життя самогубством, повідомляють у поліції.
Прибувши на місце події, мати неповнолітнього повідомила поліцейським, що її син наніс собі порізи на зап’ястях обох рук, зачинився в кімнаті та не відповідає на будь-які запитання.
З дозволу матері поліцейські зламали двері в кімнату, де виявили хлопця, який стояв з порізами рук та кровотечею з місць ушкоджень. На місці перебувала бригада ШМД, яка екстрено надала першу медичну допомогу.
Далі медики ушпиталили неповнолітнього до лікарні під супроводом поліцейських.
Про подію ми повідомили працівників ювенальної превенції.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині під час будівництва шкільного укриття розікрали понад 14,6 млн грн
- На Хмельниччині 11-річний хлопчик травмувався через вибух невідомого предмета
- У Хмельницькому затримали чоловіка, який після застілля пограбував свою знайому
- На Хмельниччині чоловік у бронежилеті погрожував автоматом поліцейським
- На Хмельниччині у ДТП постраждав 73-річний мотоцикліст
