У Хмельницькій міській раді повідомляють, що на розгляд сесії буде запропоновано пропозицію про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору молоді Хмельницької міської територіальної громади для участі в навчальній поїздці європейськими установами та міжнародними організаціями країн Європи.
За словами Олександра Симчишина, місто, отримавши приз Європи, також отримало грошову премію у розмірі 20 тис. євро, які має витратити на відвідування іноземних країн нашою молоддю.
Для того, щоб це було максимально справедливо, у міськраді вирішили провести конкурсний відбір, аби уникнути суб’єктивізму.
Конкурс буде проходити за заявками, які подадуть активні молоді люди.
“Це буде 20 молодих людей. Вік кандидатів для участі у конкурсному відборі – від 18 до 35 років. Володіння англійською мовою не нижче рівня В1, що підтверджується відповідним документом (сертифікат, диплом, посвідчення тощо)” – зазначив мер міста.
Схожі матеріали:
- Комунальне підприємство у Хмельницькому отримало нагороду від Європейського банку реконструкції і розвитку
- У Хмельницькому змінили графіки подачі гарячої води на літній період
- У Хмельницькому обмежили випуск тролейбусів на маршрути до 30 одиниць
- Через проблеми з енергопостачанням у Хмельницькому скоротять кількість тролейбусів на маршрутах
- У Хмельницькому з нагоди Дня Героїв відзначили майже пів сотні військових