Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації доручено затвердити план вакцинації населення області у розрізі територіальних громад з урахуванням чисельності населення.
Про це свідчить розпорядження голови ОДА Сергія Гамалія від 28 січня.
Крім цього, згідно з документом, голови районних державних адміністрацій та керівники
органів місцевого самоврядування мають взяти під особистий контроль та забезпечити:
1) разом з керівниками закладів охорони здоров’я виконання плану вакцинації населення області;
2) максимальне охоплення населення відповідної територіальної громади вакцинацією від гострої коронавірусної хвороби COVID-19 та щоденний контроль за проведенням вакцинальної кампанії;
3) організувати дієву інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо проведення вакцинальної кампанії;
4) роботу центрів вакцинації, пунктів щеплення та мобільних бригад відповідно до затверджених графіків роботи.
Нагадаємо, що від початку вакцинальної кампанії медпрацівники Хмельниччини зробили 900982 щеплення від COVID-19. Всього двома дозами щеплено 432229 осіб, бустерною дозою – 6803 особи, а додатковою дозою вакцини – 278 осіб.