На гачок шахраїв потрапила компанія молодих людей з м. Нетішин, повідомляють у поліції.
Молодь вирішила відпочити у курортному містечку Славське, що на Львівщині. На інтернет-платформі оголошень їх привабила заманлива пропозиція – будиночок у мальовничих горах був вільний.
Молоді люди зв’язались по телефону з начебто власником. Той запевнив, що організує гарний відпочинок та попросив передоплату у 5 тисяч гривень. Для певності ще й копію паспорта надіслав.
Потерпілі перерахували кошти на початку грудня. Втім, вже наприкінці місяця псевдоорендодавець на зв’язок не виходив. З часом потерпілі таки розшукали свій омріяний будинок вже на іншому сайті, зв’язались зі справжнім власником, який і гадки не мав, що його житло хтось окрім нього здає в оренду.
В результаті, ошукані втратили не лише гроші, але й час.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині затримали чоловіка, який косою убив свого 71-річного вітчима
- На Хмельниччині у ДТП травмувався 17-річний мотоцикліст
- На Хмельниччині під колеса авто потрапив 79-річний велосипедист
- У Нетішині чоловік під час сварки вдарив знайомого ножем у живіт, після чого втік з місця події
- Позбавлення права керувати на 5 років та 40 тисяч гривень штрафу – на Хмельниччині судили водія за повторну їзду напідпитку