Співробітники Служби безпеки України заблокували схему одержання неправомірної вигоди, організовану керівником відділу одного із районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Хмельницької області, повідомляють у спецслужбі.
За даними слідства, посадовець вимагав та отримував неправомірну вигоду від призовників за «допомогу» в ухилянні від проходження строкової військової служби в Збройних силах України.
Правоохоронці затримали чиновника у райцентрі на гарячому після одержання ним 1,2 тис доларів США. У таку суму зловмисник оцінив свої послуги у вирішенні питання щодо оформлення документів, які є підставою для визнання призовника непридатним для військової служби.
У межах кримінального провадження розпочатого за ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України вирішується питання щодо оголошення правопорушнику про підозру та обрання йому запобіжного заходу.
Викриття протиправної діяльності проводили співробітники УСБУ у Хмельницькій області спільно зі слідчими обласного управління Нацполіції за процесуального керівництва військової спеціалізованої прокуратури Західного регіону.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали організатора каналу нелегальної міграції
- СБУ на Хмельниччині викрила схему розкрадання державних коштів
- Президент призначив начальника Управління СБУ Хмельниччини
- На Хмельниччині на хабарі затримали посадовця селищної ради
- На Хмельниччині викрили настоятеля храму УПЦ (мп), який вихваляв путіна перед вірянами