Вчора, 3 січня, близько 15.00 години до Кам’янець-Подільського райуправління поліції надійшло повідомлення про те, що в селі Довжок місцевий пенсіонер ножем завдав тілесних ушкоджень своїм синам, повідомляють у поліції.
На місце події невідкладно виїхала слідчо-оперативна група та медики. На жаль, 41-річний потерпілий від отриманих травм загинув на місці події. Його старшого 44-річного брата терміново доправили в лікарню в Кам’янці-Подільському, де прооперували.
Правоохоронці встановили, що конфлікт між родичами виник під час спільного розпивання спиртного.
Батька потерпілих затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За фактом умисного вбивства слідчими відкрито кримінальне провадження. Вирішується питання про оголошення чоловікові підозри та обрання йому запобіжного заходу. Правоохоронці встановлюють усі обставини події.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів