Хмельницький Палац спорту буде профінансований коштом субвенції у 2021 році, але його здача в експлуатацію планується до кінця 2023 року.
Така інформація сьогодні з’явилася на сайті міністерства молоді та спорту.
Палац спорту складатиметься із спортивного та фізкультурно-оздоровчого корпусів.
Спортивний корпус за функціональним призначенням та характером використання класифікується як спортивно-демонстраційний та призначений для тренування спортсменів високої кваліфікації і проведення змагань, в тому числі і міжнародних з таких видів спорту:
- мініфутбол;
- волейбол;
- баскетбол;
- гандбол.
Фізкультурно-оздоровчий корпус призначений для загально-фізичної підготовки та активного відпочинку населення різних вікових груп. Для масового використання тут доступні:
дві тренажерні зали для розміщення відповідних силових та кардіотренажерів;
- зали для ритмічної оздоровчої гімнастики та хореографії;
- медичний кабінет;
- роздягальні та душові;
- масажні кабінети.
Як писав НГП, 31 травня Кабінет міністрів України розподілив субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури у 2021 році.
Із 800 млн грн субвенції 70 млн грн спрямовано на будівництво Палацу спорту на вул. Прибузькій, 5/1а у Хмельницькому.
3 червня міський голова Хмельницького Олександр Симчишин зізнався, що зведення Палацу спорту – це його маленька мрія.
“Мені надзвичайно приємно, що цей захід (засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України – авт.) відбувається саме в Палаці спорту. У тому є великий символізм. Для мене особисто це реалізація такої собі маленької мрії. Тому що, у 2018 році одна з наших спортивних команд потрапила у єврокубкові змагання і з’ясувалося, що у Хмельницькому немає жодної спортивної арени, яка могла би приймати єврокубки. З того часу поставили собі завдання – збудувати багатофункціональну арену, як для спорту, так і для розважальних заходів”, – наголосив мер Олександр Симчишин.
Читайте також: