Opti у Кривому Розі: креативний підхід до послуг таксі

Кривий Ріг – досить населене місто. Його площа становить 430 км², а постійне населення сягає 625 тисяч. При цьому він не є обласним центром, хоча Криворізький індустріальний регіон відіграє важливу роль в економіці України. Також Кривий Ріг вважається одним з найдовших міст Європи.

Ще одна його особливість – наявність офісу Оптимального таксі 579, яке на протязі майже 15 років було і залишається одним з лідерів пасажирських перевезень. Після недавнього ребрендингу компанія Opti вийшла на новий рівень, істотно збільшивши партнерську базу і чисельність автопарку. Жителі Кривого Рогу, як пасажири, так і водії, вже відчули вигоду від поновлення бренду, сайт компанії https://opti.global/ru/kriviyrig.

Тільки приємні враження

Основне нововведення торкнулося комунікації з водіями і пасажирами. Водій став партнером, а пасажир отримав товариша і компаньйона. Від партнера без перебільшення залежить 50% успіху компанії, тому йому були створені максимально комфортні умови роботи, а також запропонована розширена програма лояльності. Це, в свою чергу, стимулює драйвера уважніше ставитися до власного рейтингу, який формується, в тому числі, за допомогою оцінок пасажирів. Важливо також і те, що оцінка ставиться не тільки за кваліфікацію партнера, але і його комунікативні здібності.

Перебувати на одній хвилі під час руху – завдання, яке компанія ставить перед собою. У зв’язку з цим в Opti не говорять про політику і геополітику, про «болячки» у відносинах, але з задоволенням підтримають бесіду про тренди, цікавих людей, культуру і розвиток. Рух з Opti надихає, а поїздка залишає приємні враження.

По суті, ребрендинг Оптимального таксі – це нова філософії пасажирських перевезень, заснована на креативному підході і посилена технічними можливостями. Opti має в своєму розпорядженні великий автопарк, в якому немає місця автомобілям старше 2000-го року. Всі машини не тільки в обов’язковому порядку проходять техогляд, а й регулярно відвідую автомийки. При замовленні можна вибрати клас авто – Go (стандарт) або Choice (комфорт).

Як викликати Opti

Що ж стосується «способів зв’язку», то і тут компанія приготувала приємний сюрприз. Паралельно з ребрендингом було оновлено і мобільний додаток Opti для платформ App Store і Google play. Програма дозволяє викликати авто в Кривому Розі або його передмісті всього в кілька кліків.

До слова, користувач програми може оцінювати роботу драйвера, а також самостійно регулювати вартість поїздки. А ще додаток Opti допомагає економити, так як передбачає 5-відсотковий кешбек.

Разом з тим для виклику таксі, як і раніше доступні короткий номер 579 і сайт компанії.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!