З 1 вересня Хмельницький збільшить кількість тролейбусів, які возитимуть лише “платних” пасажирів

З 1 вересня Хмельницький планує збільшити кількість тролейбусів, які працюватимуть у режимі спецперевезень за умови відновлення навчального процесу.

Фото НГП

Про це повідомив заступник міського голови Андрій Бондаренко, якого цитує ТРК “Місто”.

За його словами, хмельничани стали рідше нарікати на роботу громадського транспорту після запровадження спецперевезень, починаючи з 14 липня. Зокрема, у Хмельницькому працює 12 тролейбусів на 9 маршрутах, які возять лише “платних” пасажирів. Ці спецрейси виконуються у спецрейси в години пік: з 7 до 9 години і з 17.00 до 19.00 години.

Директор комунального підприємства “Хмельницькелектротранс” Віктор Паламарчук заявив, що розглядається варіант збільшення випуску тролейбусів на лінію до 90 одиниць. При цьому щоденно курсує 73 тролейбуси.

Така невідповідність пояснюється нестачею водіїв. Вакантні 10 місць, додав Паламарчук, планують заповнити у середині серпня.

Як відомо, 30 липня прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що навчальний рік по всій території України розпочнеться вчасно з 1 вересня і відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні або окремій адміністративно-територіальній одиниці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Позаберайте з салонів екрани, де постійно показується мордаи Картавої нечисті! Гріх берети на душу.

  2. Реально підтримую попереднього дописувача, і так сволотівці на чолі з симчишеним крадуть з бюджету що тільки можна, то ще на їхні морди дивись і людей дурять

  3. Якщо неподобєтья то ходіть пішки.А Симчишин молодець,робить місто сучасним,не те що його попередники,а той хто це небачить,той дибіл ,або живе не в Хмельницькому,тому і пише всяку срань на нашого мера!!!!!

    • Дибіл сліпий розуй очі твій Симчишин заганяє Хмельницький в яму, пиши всяку срань про себе задолиз мера.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.