Хмельницька обласна організація БПП/ЄС за два роки отримала від центрального офісу майже 5,8 млн. грн. фінансування

Хмельницька обласна організація БПП/ЄС лідирує за обсягом фінансування з-поміж партійних осередків Хмельниччини, йдеться у блозі Олега Черненка «Хто і як фінансує партії на Хмельниччині».

За два роки парторганізація отримала від центрального офісу майже 5,8 млн грн. З них 4,6 млн грн становило державне фінансування, решта – приватні внески на центральний рахунок партії. Крім того, сам осередок фізичні особи профінансували на 33 тис. грн. Найбільше коштів вніс Руслан Мілінчук – 12,9 тис. грн. За інформацією обласного осередку, він очолює міську парторганізацію БПП/ЄС. Олег Томчук зробив для партійного осередку дві пожертви на загальну суму 6,3 тис. грн. За даними сайту YouControl, він керує низкою підприємств.

Сергій Білий у березні 2018 року дав партії 5 тис. грн. Працівник обласного партосередку Олександр Попов пожертвував йому ж 4 тис. грн. Олена Косовська, котра теж отримувала заробітну плату від парторганізації, віддала на потреби партії 3,9 тис. грн.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. It is interesting news, very followable, with clear content and various details to help promote my interests. Find special promotions and hit games for you.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.