У Нетішині власниці нічного клубу вдалося уникнути штрафу за порушення карантину

Нетішинський міський суд визнав винною власницю нічного клубу “Доміно” у порушенні правил карантину(ст.44-3 КУпАП) і замість штрафу обмежився усним зауваженням.

Про це свідчить постанова від 22 липня.

Місцеві правоохоронці зафіксували, що 11 липня близько 23 годин 30 хвилин підприємець і власниця нічного клубу «Доміно», що на проспекті Незалежності,12-б, не забезпечила закриття закладу з 23 год. до 7 год. Своїми діями вона порушила вимоги пп.16 п.3 постанови Кабміну від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» зі змінами.

У суді жінка заперечила вину в порушенні правил карантину. Пояснила, що про зміни до урядової постанови станом на 11 липня їй нічого не було відомо. Крім того, вона не змогла знайти зазначенні зміни на інтернет-ресурсах, щоб ознайомитися із зазначеними змінами.

Однак після повідомлення поліцейськими про зміни, заклад після 23 години не працює.

Вина особи, на думку суду, підтверджується адмінпротоколом, трьома рапортами поліцейських, листом т.в.о. начальника СВ Нетішинського відділу поліції від 12 липня; випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; іншими матеріалами адміністративної справи.

Суд врахував, що підприємець раніше не притягувалася до відповідальності, а також з огляду на відсутність шкоди від правопорушення, її необхідно звільнити від адміністративної відповідальності у зв`язку із малозначністю скоєного, обмежившись усним зауваженням

Нагадаємо, що за порушення карантину ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення («Порушення правил щодо карантину людей») передбачається штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн для громадян і 34-170 тис. грн  для посадових осіб.

Як писав НГП, у Теофіполі власник бару заплатить 17 тис. грн штрафу, бо відвідувачі дискотеки були без масок.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

 1. СТАРОСИНЯВСЬКИЙ “СПРУТ” ЖИВЕ І ПРОЦВІТАЄ!?
  Повірила у команду Зеленського. Надія була на “посадки”… І пустота. Спільнота старосинявців з полегшенням зітхнула на справедливе втручання головиОДА Д. Габінета,розігнав отих казнокрадів, алкоголіків при теплих державних кріслах на чолі з Вікарською.
  Синявській мафії дали по голові но хвіст залишився.
  І тут на противагу і виручку Вікарської взявся депутат ВРУ Сергій Мандзій,як в народі балакають”Щуку кинули у воду”. Він її призначив керівником виборчого штабу від провладної партії “Слуги народу”. І тут Вікарська потягне усю ту вонючу сфору до влади. Так занепвдає Україна.

  ЗНЕВІРИЛАСЯ.

 2. Там де була правда- волося виросло!
  По старій Синяві заворотній притворився психіком. А як він може керувати?хто дасть відповідь? Рішала Дроздовські в сільраді як продавали землю так продають.де прокурори міліція? Усе куплено і продано. Нічо доберемся до всіх хто протягнув нечисту руку. І Миколаййця за той нашпакльваний довгобуд з коліжуком за 20 лімонів.

 3. Реанімація Вікарської і там буде Франчук.
  Усьо стає на їхні місця.
  Вовкодави скоко можно їх терпіти?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.