У Теофіполі власник бару заплатить 17 тис. грн штрафу, бо відвідувачі дискотеки були без масок

Теофіпольський районний суд оштрафував фізичну особу-підприємця на 17 тис. грн за порушення правил карантину (ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Про це зазначено у постанові від 15 липня.

За матеріалами справи 28 червня близько 01 год. 00 хв. підприємець у власному кафе-барі «Наталі» у Теофіполі не забезпечив дотримання фізичної дистанції між учасниками розважального заходу (дискотеки), чим порушив Постанову Кабміну № 392 від 20.05.2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

У судовому засіданні чоловік частково визнав вину, у вчиненому розкаявся. Пояснив, що 27 червня в кафе-барі «Наталі» проводилася дискотека з нагоди Дня молоді. Він з працівником закладу слідкували, щоб відвідувачі перебували в закладі в масках. Однак близько 24 год. власник закладу поїхав додому відпочивати, а уже близько 1 год 28 червня зателефонувала його дочка та повідомила, що поліція виявила близько десяти чоловік у кафе без маски, а інші були в масках.

Чоловік запевнив суд, що в майбутньому буде ретельніше пильнувати за дотриманням відвідувачами правил карантину.

Суд наголосив, що, окрім власного визнання вини, вина підприємця у вчиненні правопорушення підтверджується змістом протоколу про адміністративне правопорушення, витягом з реєстру фізичних осіб-підприємців про те, що він є приватним підприємцем, який здійснює діяльність у сфері торгівлі та громадського харчування.

Крім штрафу 17 тис. грн, власник бару заплатить 420,40 грн судового збору.

Разом з тим, напередодні Дня молоді, 25 червня спеціалісти теофіпольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області у складі моніторингової групи спільно з представниками Національної поліції провели рейд з перевірки дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог та карантинних обмежень, спрямованих на протидію поширенню коронавірусу COVID-19. Вони побували у місцевих кафе «2000», «Фреш Хаус», «Наталі», бар «Золота рибка».

Було перевірено створення умов для миття та обробки рук антисептиком, наявність дезінфікуючих засобів та обмеження проведення заходів, наявність та запас у працівників закладів засобів індивідуального захисту та ін. Виявленим недоліком є це відсутність захисних окулярів у працівників закладу. Серед власників та працівників вищевказаних закладів було проведеноінформаційно-роз’яснювальну роботу.

Як писав НГП, на Теофіпольщині власниця сільського магазину заплатить 17 тис. грн через те, що продавала товар без маски і рукавичок.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. А в вашому Хмельницьку в Тарантіно не заходять ? Як сільоткі набиті і жодної маски.

  2. Стадо все таки нічого тне робить ..лише бекає… бе..бе..бе…. стадо тупе…

  3. “в кафе-барі «Наталі» проводилася дискотека з нагоди Дня молоді. Він з працівником закладу слідкували, щоб відвідувачі перебували в закладі в масках”.

    Ну хто повірить в таку брехню, що на дискотеці всі були в масках? І толку з маски, якщо ніхто не дотримується дистанції?

    Втім, у червні у Теофіпльському районі не було зафіксовано ЖОДНОГО випадку вірусу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.