На Теофіпольщині власниця сільського магазину заплатить 17 тис. грн, бо продавала товар без маски і рукавичок

Теофіпольський районний суд визнав винною фізичну особу-підприємця у порушенні правил карантину (ст. 44-3 КУпАП) і оштрафував на 17 тис. грн.

Про це сказано у постанові від 8 липня.

За матеріалами справи 26 червня за місцем здійснення підприємницької діяльності в селі Мар`янівка Теофіпольського району на вул. Східна жінка порушила карантинні обмеження, реалізовуючи продукти харчування без засобів захисту маски та рукавичок. Крім того, в магазині були відсутні дезінфікуючі засоби.

Порушниця до суду не з’явилася. При цьому, як визнав суд, її вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, свідоцтвом про державну реєстрацію фізичної особи підприємця.

Нагадаємо, що за порушення карантину передбачена відповідальність за ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення («Порушення правил щодо карантину людей») передбачає штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн для громадян і 34-170 тис. грн – для посадових осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП полягає в тому що на виклик суду не з’явилась)

  2. це просто знущання над українцями…

  3. заєбали

  4. Як важко вдягнути маску! Яка це тяжка робота! Як це нестерпно важко! Та ні! Це просто байдуже що буде з іншими людьми. Байдужість і…

    • В Польщі теж люди розслабилися! Почали скрізь без масок ходити! Поліція взялася, по країні пройшов кліч ” люди, не балуйте”. Через два дні знову 100% носіння масок в транспорті, приміщеннях!!! Порядок!!!

    • А побудьте ви в таку жару цілий день в масці,щей тим більше в торгівлі,а ще якщо прийде нічо не купить а виєбе мозок,ну закрутилась жіночка,а ви уже так нападаєте….всім до одного місця ваш карантин,а особливо тим хто при пагонах і власті

  5. Подивіться що вчені виявили за ті маски,ми від тих масок бистріше покончаємось чим від віруса

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.