У Кам’янці-Подільському перукарка заплатить 17 тис. грн, бо була без маски

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд оштрафував на 17 тис. грн працівницю салону краси «Територія краси» за порушення правил карантину.

Про це сказано у постанові від 16 липня.

Адмінправопорушення зафіксовано 9 липня 2020 року о 10 год. 15 хв. в приміщенні салону краси на проспекті Грушевського, 36А у Кам’янці-Подільському. Перукарка порушила правила карантину під час робочого процесу, перебувала без засобів індивідуального захисту маски, як передбачає Постанова Кабміну №392 від 20 травня 2020 року.

Жінка визнала вину та пояснила, що 9 липня перебуваючи на своєму робочому місці в салоні краси «Територія краси». Розпочала прибирання свого робочого місця, але не одягнула маску. Окрім неї, в приміщенні салону перебували працівники салону та один клієнт.

Суд дійшов висновку, що перукарка порушила правила карантину, запроваджені урядом. Тому вважав застосувати до порушниці мінімальний штраф, що буде достатнім та необхідним для її виховання.

Як писав НГП, у Кам’янці-Подільському суд наклав максимальний штраф 34 тис. грн на підприємця-учасника АТО, який був без маски.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.