Боротьба з коронавірусом: бізнес надав допомоги на 150 млн грн для медзакладів Хмельниччини – голова ОДА

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет повідомив, що за час епідемії  COVID-19 соціально відповідальний бізнес надав області допомоги орієнтовно на 150 мільйонів гривень.

“Це і устаткування, і засоби захисту, і багато чого іншого. Все централізовано обліковувалось у штабі та розподілялось в лікарні, згідно з потреб та очікувань поширення коронавірусу”, – сказав посадовець в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

“Ви знаєте, ще на самому початку пандемії, ми проводили навчання. Виклик швидкої був у приватному секторі мікрорайону Лезнево, усе відбувалося реально, без будь яких постановок. І ми бачили, які захисні костюми вдягали медики, як у них запотівали захисні щитки. Тобто функціонально вони були непригодні до таких ситуацій. У тому й проявилась координаційна роль ОДА, котра й оцінювала, чи потрібно це, чи ні, й, відповідно, замовляла саме необхідне. І коли бізнес приходив з запитанням, що вам придбати, ми мали цілком конкретний список”, – наголосив Габінет.

Окремо голова ОДА подякував президенту України за ініціативу, з якою він вийшов до бізнесу.

“Я вважаю, це абсолютно правильний крок, тому що швидко закупити необхідне обладнання держава не могла через певну процедуру закупівель. Але це міг зробити бізнес”, – додав керманич області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.