Габінет каже, що йому не цікаве крісло мера Хмельницького, бо має інші амбіції

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет запевнив, що не збирається балотуватися на посаду міського голови Хмельницького.

Про це він заявив в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

“Я маю певні амбіції і мені подобається та посада, яку зараз займаю. Це масштабність ухвалення рішень. Адже є багато проблем, які ще необхідно вирішити: це — ліси (саме під моїм керівництвом був запроваджений електронний обіг деревини комунальними лісгоспами), природо-заповідні території, покращення функціонування обласної лікарні (є напрацювання, щоб відкрити інфекційне відділення на 50 ліжок на базі наркодиспансеру), будівництво інфраструктурних та соціальних об’єктів (дороги, школи, дитячі садочки, стадіони), вища освіта (питання укрупнення комунальних вищих навчальних закладів)”, – пояснив очільник області.

Водночас Габінет висловив думку, що голови обласних державних адміністрацій повинні відгравати ключові роль у політичних процесах, зокрема брати участь у формуванні виборчих списків на місцевих виборах.

“З моєї точки зору, саме голови обласних державних адміністрацій повинні відгравати ключові роль у названих вами політичних процесах. Тому що, приміром, у виборчі списки потрапили б люди, за яких не було би соромно проголосувати”, – наголосив він.

Як відомо, лідер “Слуги народу” Олександр Корнієнко наголосив, що партія висуватиме своїх кандидатів у мери у всіх обласних центрах України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 26

 1. Висуніть на депутатів, та мера нормальних, порядних людей!!! Знесіть цю сволоту що зараз безпринципно грабує хмельничан!

  • На жаль…таки сашко з СиКами порішали з слугами.. Тож готуємось до повного дерибану.

  • Так, Хмельничанам потрібен Стефанчук, і нове гасло: пить, спать, жрать.

 2. Габінет,це хто такий?
  Викладач,юр.факу який програв суд,по незаконному звільненню нач.управління?
  9 міс.тому,ніхто в Хмельницькому навіть не знав про існування такої людини.Яка посада мера,Ви про що,цю посаду потрібно завоювати довірою Хмельничан,а не довірою Стефанчука.

  • Яких хмельничан? Картавий виключно своєю демагогією завоював прихильність дурників майданних , та таких самих зайд з районів. До речі переважна більшість майданних збедніла, а Картавий обзавівся приватним будинком.

   • А я бачу риги, все ніяк не заспокояться, надіються з зеленими хоч вийде з тіні вийти.

 3. Куди там Габінету, там Симчишин, який будує в мріях мусоропереробний завод, чернелівку, індустріальний парк, призначив на посаду Миколаїва, пропихнув на посаду секретаря міської ради, далі буде……

 4. Так,я бачив проект сміттєпереробного заводу.А барани ніколи цього не побачать!

  • Степане,проект це фабула щоб бабло ЄБРР хапнути… А далі: * миші ззіли ” 🙁

  • Проект ще попередні робили! Зараз є бумага про вже виділення 5 мільйонів євро? Є про погодження кредиту на будівництво? Є, добре! Не має, то просто розводять лохів, бо попередні все підрахували, та меморандуми теж підписували!

 5. Проект сміттєпереробного заводу в фантазіях дибіла Степана, курити меньше потрібно і не таке привидиться. В міській раді багато фантазьорів.

  • Чудак, ти правий, це фантазії, тільки нюанс. Земля є, прект є, кредит є, підтримка є і головне бажання є. А а в тебе, лишебажання погадити, блін ти хоч доходь до вбиральні.

   • Земля є, на її покупці вкрали та поділили 5 мільйонів наших грошей. Картавая зграя, та декілька депутатів .

 6. Конкурентом Симчишина буде Мандзій, а я би проголосував за Нестерука.

 7. В Нестерука команди нема,і депутати будуть ним маніпулювати,заради власної вигоди.

 8. Симчишину до Нестерука як до неба, Симчишиним і маніпулювати не потрібно там все пусто, тільки бабло в карман.

 9. Габінет розумний, це дуже добре.

 10. Я щось не допетраю, який стосунок голова ОДА може мати до виборчих списків, як це він має їх формувати? Це щось нове в законодавстві чи що?

 11. То якої партії списки формувати Габінет будеш – за конкретні справи? чи іншої?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.