“Карантинні” штрафи: у Кам’янці-Подільському чоловік заплатить 17 тис. грн за похід у магазин без маски

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд оштрафував на 17 тис. грн чоловіка за порушення правил карантину (ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Про це сказано у постанові від 10 липня.

Правоохоронці зафіксували, що 22 червня близько 16 год. 40 хв чоловік відвідав магазин «Віс» на вул. Привокзальна без вдягнутого засобу індивідуального засобу захисту, що закриває ніс та рот, чим порушив Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та постанову Кабінету Міністрів України №500 від 17.06.2020 року.

У суді порушник повністю визнав вину та підтвердив обставини вказані в протоколі про адміністративне правопорушення. Зазначив, що дійсно перебував в приміщенні магазину «Віс» без засобу індивідуального захисту, в подальшому придбав захисну маску. Просив суд застосувати мінімальне стягнення.

Фото НГП

Суд наголосив, що в Україні до 31 липня 2020 року діє карантин. Згідно з пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня №500, на період карантину забороняється перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Тому вина особи у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом та його письмовими поясненнями.

Як писав НГП, суд визнав винною власницю магазину у селі Вербка Кам`янець-Подільського району, яка порушила правила карантину і оштрафував на 17 тис. грн.

За матеріалами справи 23 червня близько 17 год. 45 хв. в приміщенні магазину «Продукти», що на вулиці Південна, 2 села Вербка, продавець відпустила товару неповнолітній дитині, яка була в приміщенні магазину без засобів індивідуального захисту, чим порушила правила, встановлені під час карантину,

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Все йде до того, що паліціїв будуть пи..дити. І суддів походу теж. Зайшов дядьола маску купити… А на упаковці написано, що не захищає від жодних вірусів, отримав 17к штрафу Маразм.

    • За 4 месяца не смог маску купить? Правильно штрафуют,достали рагули,плевать им на всех..пусть в Польше без маски ходит.

  2. КАструльоголові рагулі платять штрафи.. інші майдауни вказують, що маски треба навіть під час сексу вдягати… країна тупоголового стада…

  3. А якщо вуйко не мае грошей? У тюрму?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.