Обслужила неповнолітню дитину без маски. На Кам’янеччині власниця сільського магазину заплатить 17 тисяч штрафу

Кам`янець-Подільський міськрайонний суд визнав винною власницю магазину у селі Вербка Кам`янець-Подільського району, яка порушила правила карантину і оштрафував на 17 тис. грн.

Фото НГП

Про це свідчить постанова від 10 липня.

23 червня близько 17 год. 45 хв. в приміщенні магазину «Продукти», що на вулиці Південна, 2 села Вербка, продавець відпустила товару неповнолітній дитині, яка була в приміщенні магазину без засобів індивідуального захисту, чим порушила правила, встановлені під час карантину, визначені Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та постановою Кабінету Міністрів України №500 від 17.06.2020 року.

У судовому засіданні жінка повністю визнала вину та підтвердила обставини вказані в протоколі про адміністративне правопорушення, зазначила, що дійсно здійснила продаж товару малолітній дитині, яка перебувала в приміщенні без засобів індивідуального захисту. Просила суд застосувати мінімальне стягнення.

Суд наголосив, що урядова постанова на період карантину забороняє перебувати в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Тому суд вважає, що до власниці сільського магазину варто застосувати адміністративне стягнення у вигляді мінімального штрафу в межах санкції ст. 44-3 КУпАП, оскільки саме такий вид покарання є необхідним та достатнім для виховання особи та запобігання вчинення нових правопорушень як правопорушником, так і іншими особами.

Нагадаємо, що за порушення карантину передбачена відповідальність за ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення («Порушення правил щодо карантину людей») передбачає штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн для громадян і 34-170 тис. грн – для посадових осіб.

Як писав НГП, на Теофіпольщині власниця сільського магазину заплатить 17 тис. грн через те, що продавала товар без маски і рукавичок.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. А що діти повинні бути в масках ? З якого віку ?

  2. А що діти повинні бути в масках ? З якого віку ?

  3. Який маразм. В тому селі тим паліцяям люлей усвєю громадою не навішали ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.