Іноземці розроблять план поводження з твердими побутовими відходами Хмельниччини

Оскільки місто Хмельницький та Європейський банк реконструкції і розвитку спільно працюють над Проєктом модернізації інфраструктури твердих побутових відходів було вирішено залучити до розробки Регіонального плану Хмельницької області іноземних експертів.

Як повідомляє фейсбук-сторінка “Розумне довкілля. Хмельницький”, створення регіональних планів є складовою  Національної стратегії та Національного плану управління відходами в Україні до 2030 року. Документ визначатиме правила поводження з усіма видами відходів у Хмельницькій області, поділу її на кластери, визначення розташування майбутніх полігонів, комплексів з переробки, перевантажувальних станцій тощо.

Фото Віталія Тараненка

Розробкою Регіонального плану поводження з твердими побутовими відходами Хмельницької області займатиметься компанія Seureca Veolia, яка є глобальною консалтинговою інженерною компанією, що спеціалізується на управлінні ресурсами у галузі води, енергетики та відходів. Саме ця компанія перемогла на тендері, який проводив ЄБРР.

Розробка Регіонального плану здійснюється за грантові кошти, а саме — Інвестиційної платформи сусідства Європейського Союзу (EU NIP).

Куруватиме цей процес департамент природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА у співпраці з Офісом “Розумне довкілля”. За контрактом термін виконання — 9 місяців.

На цю ж тему читайте статтю “Будні хмельницького сміттєзвалища: роми-заробітчани, сусіди з Олешина і гроші ЄБРР

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Таке відчуття що нас дурять. Замість заводу, в сухому залишку, в нас лишиться програма, та ділянка на який мер, команда, да деякі депутати заробили що 5-7 мільйонів.

  2. Габінет як завжди примазався до титанічної роботи,яку провела міська влада і безпосередньо офіс розумне довкілля.

  3. Симчишин ще років 100 буде будувати сміттєпереробний завод, буде далі вішати лапшу хмельничанам.

  4. в хмельницькому скоро й туалети проектувати будуть іноземці

  5. Хтось бачив якійсь папір, з печатками, чи ще чим офіційним про виділення коштів. Здається що Картавий тупо ліпить картинку для лохів, та підгодовує партійців з районів.

  6. Мало пять років
    – “місто Хмельницький та Європейський банк реконструкції і розвитку спільно працюють над Проєктом модернізації інфраструктури твердих побутових відходів було вирішено залучити до розробки Регіонального плану Хмельницької області іноземних експертів”

    виберіть мене “найкращого” ще на пять, буду ще лапшу вішати вам…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.