Не мала дезінфекторів – власницю сільського магазину у Кам’янець-Подільському районі оштрафували на 17 тис. грн

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав винною власницю сільського магазину у порушенні правил карантину і оштрафував на 17 тис. грн.

Про це свідчить постанова від 3 липня.

За відомостями адмінпротоколу, 23 червня близько 21 год. 30 хв. в приміщенні магазину «Лелека», що на вул. Шкільна, 82 у селі Кам`янка Кам`янець-Подільського району були відсутні дезінфікуючі засоби, засоби індивідуального захисту. Через це власниця магазину порушила правила, встановлені під час карантину, що визначені Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та постановою Кабінету Міністрів України №500 від 17.06.2020 року.

Фото НГП

В судовому засіданні жінка повністю визнала вину і підтвердила обставини вказані в протоколі про адміністративне правопорушення. Зазначила, що дійсно до моменту приходу працівників поліції у неї в приміщенні магазину не було дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту. В подальшому усунула вказаний недолік, просила суд застосувати мінімальне стягнення.

“Суд вважає, що до особи слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді мінімального штрафу в межах санкції ст. 44-3 КУпАП, оскільки саме такий вид адміністративного стягнення вбачається необхідним та достатнім для виховання особи та запобігання вчинення нових правопорушень як правопорушником, так і іншими особами”, – сказано у постанові суду.

Як писав НГП, на Теофіпольщині власниця сільського магазину заплатить 17 тис. грн, бо продавала товар без маски і рукавичок.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Зайдіть на автовокзал Кам’яниця,і спробуйте знайти хоч один санітайзер

  2. А хто бачив хворих на коронавірус?

  3. Чи це така страшилка для переляканого народу? Подивіться на рейтинг захворюваності за 2019 р. – тоді померло більше ніж за роздуту пандемію. КОРОНАВІРУС у нас в мозгах- і це не лічиться.

  4. Жалко людей, дітей, випускників цьогорічних. Як у супермаркети хмарою, чи на базар- ніхто не бачить. Одного зловили щоб всіх трошки ніби злякати- подивіться як у нас строго. І що? Як ходили турмою так і будуть ходити. Бо людям ( більшості) начхати на вашу дурну придуману болячку. Тільки дітей особливо 11- й клас ви дуже образити. Без останнього дзвоника, без випускного. Я бажаю тим, хто все це організував, одягнути маску таку міцненьку і жити так не с кидаючи її зо три місяці.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.