Чемеровецька ОТГ має ще шанс ввійти до Кам’янець-Подільського району

Чемеровецький селищний голова Олександр Собань повідомив, що 14 липня вирушає до Києва на зустріч з членами Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

“99% мешканців громади категорично не підтримують приєднання Чемеровець до Дунаєвецького району. Готовий завтра зустрітися у Києві і передати підписи 90% мешканців” , -наголосив посадовець під час онлайн-конференції за участю заступник міністра розвитку громад та територій В’ячеслава Негода і народних депутатів.

Він зауважив, що за рішеннями Хмельницької ОДА і Кабміну, Чемеровецьку громаду включили до складу  Кам’янець-Подільського району.

Крім цього, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою, нардеп від “Слуги народу” Віталій Безгін ввечері 13 липня написав у “Фейсбуці”, що логіка у віднесенні Чемеровецької ОТГ до Кам’янець-Подільського району є цілком обгрунтованою, “якщо знайдемо інструмент для корегування, то зробимо це”.

Нагадаємо, що, відповідно до нового поділу районів,  у Хмельницькій області має бути не 20 районів, а п’ять. Після рішень Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування склад районів Хмельниччини виглядатиме так:

  • Дунаєвецький район (з адміністративним центром у місті Дунаївці) у складі територій Городоцької міської, Дунаєвецької міської, Маківської сільської, Новодунаєвецької селищної, Новоушицької селищної, Смотрицької селищної, Солобковецької сільської, Чемеровецької селищної, Сатанівської селищної, Закупненської селищної  територіальних громад.
  • Кам’янець-Подільський район (з адміністративним центром у місті Кам’янець-Подільський) у складі територій Гуківської сільської, Гуменецької сільської, Жванецької сільської, Кам’янець-Подільської міської, Китайгородської сільської, Орининської сільської, Слобідсько-Кульчієвецької сільської, Староушицької селищної територіальних громад.
  • Старокостянтинівський район (з адміністративним центром у місті Старокостянтинів) у складі територій Антонінської селищної, Білогірської селищної, Заслучненської сільської, Красилівської міської, Миролюбненської сільської, Старокостянтинівської міської, Староостропільської сільської, Старосинявської селищної, Теофіпольської селищної, Щиборівської сільської, Ямпільської селищної територіальних громад.
  • Хмельницький район (з адміністративним центром у місті Хмельницький) у складі територій Війтовецької селищної, Віньковецької селищної, Вовковинецької селищної, Волочиської міської, Гвардійської сільської, Деражнянської міської, Зіньківської сільської, Летичівської селищної, Лісовогринівецької сільської, Меджибізької селищної, Наркевицької селищної, Розсошанської сільської, Хмельницької міської, Чорноострівської селищної, Ярмолинецької селищної територіальних громад.
  • Шепетівський район (з адміністративним центром у місті Шепетівка) у складі територій Берездівської сільської, Ганнопільської сільської, Грицівської селищної, Ізяславської міської, Крупецької сільської, Ленковецької сільської, Михайлюцької сільської, Нетішинської міської, Плужненської селищної, Полонської міської, Понінківської селищної, Сахновецької сільської, Славутської міської, Судилківської сільської, Улашанівської сільської, Шепетівської міської територіальних громад.

На цю ж тему читайте публікацію “Бої за райони“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.