Фірма “ляшківця” за майже 32 млн грн реконструює обласний кардіодиспансер

Комунальне некомерційне підприємство “Хмельницький обласний серцево-судинний центр” 10 липня повідомило про намір укласти договір з ТОВ “8Н Кю Зет Абсолют” (Хмельницький) на реконструкцію Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру на вул. Володимирська, 85 у Хмельницькому (І-й пусковий комплекс, коригування).

Загальна вартість робіт становить 31,75 млн грн, повідомляється у системі “Прозорро”.

До кінця грудня цього року підрядник повинен відремонтувати стелю, стіни, підлогу, дві операційні; облаштувати водопостачання, вентиляцію, систему пожежної сигналізації, cистему компютерної,телефонної мереж та АТС та інші роботи.

Єдиним конкурентом виступило ТОВ “Поділля Флай-Буд”, пропозиція якого була меншою на 418 тис. грн від переможця. Однак замовник відхилив цього учасника через не відповідність його тендерної документації.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “8Н Кю Зет Абсолют” створено у червні 2010 року. Кінцевим бенефіціаром є мешканець Старокостянтинова Олександр Балан. На місцевих виборах-2015 він балотувався кандидатом у депутати Хмельницької міської ради і Хмельницької обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка.

Як писав НГП, 13 травня Кабмін зняв 26 млн грн з трьох шкіл та очисних і перекинув на реконструкцію Хмельницького облкардіодиспансеру

Нагадаємо, що 8 травня депутати обласної ради на позачерговій сесії виділили 7 млн грн на реконструкцію Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру.

Довідково. Загальна вартість Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру становить 101 млн 532,5 тис. гривень. В минулих роках на вказану мету спрямовано 30 млн 408,9 тис.грн, з яких з Державного фонду регіонального розвитку – 10 млн 382,6 тис.грн, з обласного бюджету – 20 млн 26,3 тис. грн. За рахунок цього фінансування проведено демонтажні роботи та частина будівельних робіт проведення комунікацій (побудовано трансформаторну підстанцію, закуплено дизель-генератор, встановлено систему вентиляції, систему опалення, водопостачання, тощо).

У поточному році планується завершити монтаж санвузлів та внутрішні опоряджувальні роботи, тощо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.