Кабмін зняв 26 млн грн з трьох шкіл та очисних і перекинув на реконструкцію Хмельницького облкардіодиспансеру

Кабінет міністрів вніс зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку Хмельницької області, які у 2020 році фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Про це сказано у розпорядженні КМУ від 13 травня.

З офіційного документу випливає, що урядовці позбавили держкоштів чотирьох об’єктів Хмельниччини: Новоушицький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа I-III ступеня — гімназія” (капітальний ремонт будівлі гуртожитку) – 2,6 млн грн; навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа I-III ступеня, гімназія” у Славуті (реконструкція корпусу №1) – 10 млн грн; Солобковецька загальноосвітня школа (реконструкція будівлі під комунальний заклад “Центр позашкільної освіти” Солобковецької сільської ради) – 3,82 млн грн; очисні споруди каналізації потужністю 500 куб. метрів на добу у Віньківцях (будівництво) – 10 млн грн.

Водночас “вивільнені” кошти (26,48 млн грн) направили на реконструкцію будівель Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру на вул. Володимирській, 85, у Хмельницькому (перший пусковий комплекс).

Фото НГП

Крім цього, Кабмін додав фінансування на капітальний ремонт Заслучненського ліцею імені О. Іщука на вул. Шкільній, 1, у с. Заслучне Красилівського району (на 2,14 млн грн – до 4,74 млн грн); нове будівництво спортзалу з улаштуванням протирадіаційного укриття Цвітоського навчально-виховного об’єднання “Дошкільний навчальний заклад, загальноосвітня школа І—ІІІ ступеня, школа мистецтв” Славутського району (на 3,3 млн грн – до 7,8 млн грн); реконструкцію каналізаційної насосної станції на вул. Горинській, 43а та каналізаційного напірного колектора в Ізяславі (на 2,89 млн грн – до 5,89 млн грн).

Нагадаємо, що 8 травня депутати обласної ради на позачерговій сесії виділили 7 млн грн на реконструкцію Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру.

Довідково. Загальна вартість Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру становить 101 млн 532,5 тис. гривень. В минулих роках на вказану мету спрямовано 30 млн 408,9 тис.грн, з яких з Державного фонду регіонального розвитку – 10 млн 382,6 тис.грн, з обласного бюджету – 20 млн 26,3 тис. грн. За рахунок цього фінансування проведено демонтажні роботи та частина будівельних робіт проведення комунікацій (побудовано трансформаторну підстанцію, закуплено дизель-генератор, встановлено систему вентиляції, систему опалення, водопостачання, тощо).

У поточному році планується завершити монтаж санвузлів та внутрішні опоряджувальні роботи, тощо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Хмельницького кардіологічного диспансеру не існує

  • Кардиологию Хмельничины нужно модернизировать и это факт. Тут много пишут про Кланца его команду и поборы, а то что эти люди постоянно ищут как не спонсоров то меценатов чтоб помогли людям в решении их проблем.
   Люди поймите что спец уровня Андрей Ивановича в любой зарубежной клинике востребован, а он остаётся здесь и пытается создать у нас в городе специализированый центр Кардиологии чтоб не нужно было ездить никуда.

 2. По вашому допису відразу видно всю “глибину” вашого інтелекту, спроможного хіба що обливати лайном всіх і вся.
  Людина щось робить, створює, змінює на краще. “Передав обладнання у Кам’янець” ви пишете так, ніби додому собі забрав.
  Матюки, корупція, СБУ, НАБУ… протрезвійте, подивіться на себе у зеркало і спитайте, що ви зробили хорошого у цьому житті.

  • Підтримую !
   Лають ті, що нічого не створили особисто, а окрім того й не розуміються ні в чому, пустозвони! ))

 3. Таких “патріотів”, як ви, Україні точно не потрібно. “Патріот диванно-коментаторських військ”)

 4. Ці всі маніпуляції тільки на користь корупціонерів. Зе ! Де посадки ?

 5. Як не соромно писати такі ідіотичні і брудні коментарі тільки?! Андрій Кланца не лише чудовий фахівець, а й дійсно унікальний і перспективний управлінець. Ви були у кардіо-центрі, бачили сеільки вже зроблено і скільки ще потрібно зробити, а у відділенні кардіологічному обллікарні були чи бачили на якому високому рівні лікарі послуги надають? Ех, як мерзенно обливати брудом людину, зо рятує життя? Щодо фінансування:
  Лікарня дійсно потребує величезних капіталовкладень і це для того аби стала відповідати медстандартам європейським і щоб лікарям і паціентам було максимально комфортно бо це норма! Те що старається лікар для Кам‘янця , лікує там хворих лише честь йому і означає, що секають його кругом! Чи у КПодільському люди не мають права на отримання якісної мед.послуги? Що за абсурд така недолуга критика, бидляцтво це, перепрошую. Та він би міг виїхати за кордон і на руках носили б там такого кардіо-хірурга! Що за знецінення моральних і етичних норм де « плекається і кується на замовлення» і береться неповага така брутальна? Щодо звинувасень;
  Повірте, у теперішній час будь-які фін.операції контролюються уповноваженими органами дуже чітко і якби були порушення то було б вже то відомо. Яку хвору уяву потрібно мати і нахабство так паплюжити на замовлення Людину? Побійтесь Бога бо все вертається у житті те, що сіється. Майте здоровий глузд і будьте здоровими!

  • Ти тут рота нікому не закривай, писака. Кожен висловлює свою думку. Маєш якісь докази порушення закону – іди у правоохоронні органи, а не маєш – іди у дупу.
   Розплодилось неадекватів, строчать маячню під кожною новиною.

 6. Згоден з працівниками кардіо. Ваш Кланц крім грошей нічого не бачить. За які гроші купив новий Таурег і щоб ніхто не знав іздить на киівських номерах а в деклараціі напиав що має тільки Ауді.Щоб Кланца захищати Вам потрібно розібратись.Візьміть статистику смертності за період роботи вашого Кланца. Спитайте людей де ім лікуватись і скільки грошей бере Кланц.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.