Дорога між Чемерівцями і Дунаївцями гірша, ніж в Іловайську. Як користувачі Facebook переконували нардепа вплинути на конфігурацію районування

Голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою, нардеп від “Слуги народу” Віталій Безгін 10 липня написав у “Фейсбуці”, що наступний тиждень буде вирішальним для місцевого самоврядування та реформи.

Разом з тим, двоє мешканців Чемеровецького району виманили політика на дискусію. Люди висловили занепокоєння ситуацією, за якої Чемеровецька ОТГ після голосування Верховною Радою за нові райони, увійде до складу Дунаєвецького району. Свою незгоду з цим дописувачі аргументували суспільним резонансом всередині району, а також поганим інфраструктурним сполученням з Дунаївцями. Люди наполягають, що Чемерівці мають ввійти до складу Кам’янець-Подільського району.

“Окремо тут напишу з приводу Чемеровецької ОТГ. Колеги, трохи дивно зараз спостерігати віче чи голосувалки. 1. Питання де розміщувати центр координації державної виконавчої влади – це питання центральної влади. 2. Питання Хмельницької області розглядалося на комітеті двічі (минулого тижня та вчора). Розглядалося в розрізі 5 або 4 районів та Ярмолинецької ОТГ, по якій дійсно надійшли документи та чисельні звернення. Жодних пакетів документів щодо цієї громади не надходило. 3. Вчора в комітеті не знайшлося голосів щодо конфігурації на 4 райони. 4. Рішення комітету ухвалене”, – заявив обранець Віталій Безгін.

Нардеп пояснив, що будь-який резонанс щодо районування не має жодних підстав для суспільного занепокоєння, що вже неодноразово зазначалося. Він наголосив: усе, що має турбувати громади, це щоб їм віддали 60% прямих ПДФО через зміни до бюджетного кодексу.

До бесіди долучилася громадянка Олена Павлова, яка зазначила: “Зрозумійте нас правильно, ми не просимо 4 райони, ми просимо приєднання до Кам’янець-Подільського. В нас із Дунаївцями дорога гірша ніж в Іловайську (це для порівняння) а автобусне сполучення майже немає. Не влаштовує людей цей варіант, ми ж на місцях нам краще знати”.

На що член парламентського комітету відреагував: “Людям нема необхідності їздити в новий районний центр. Така потреба – це міф. Тим не менш, зараз оперативно вивчимо цей момент, можливо знайдемо інструмент щось поправити”.

Нагадаємо, що, відповідно до нового поділу районів,  у Хмельницькій області має бути не 20 районів, а п’ять. Після рішень Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування склад районів Хмельниччини виглядатиме так:

  • Дунаєвецький район (з адміністративним центром у місті Дунаївці) у складі територій Городоцької міської, Дунаєвецької міської, Маківської сільської, Новодунаєвецької селищної, Новоушицької селищної, Смотрицької селищної, Солобковецької сільської, Чемеровецької селищної, Сатанівської селищної, Закупненської селищної  територіальних громад.
  • Кам’янець-Подільський район (з адміністративним центром у місті Кам’янець-Подільський) у складі територій Гуківської сільської, Гуменецької сільської, Жванецької сільської, Кам’янець-Подільської міської, Китайгородської сільської, Орининської сільської, Слобідсько-Кульчієвецької сільської, Староушицької селищної територіальних громад.
  • Старокостянтинівський район (з адміністративним центром у місті Старокостянтинів) у складі територій Антонінської селищної, Білогірської селищної, Заслучненської сільської, Красилівської міської, Миролюбненської сільської, Старокостянтинівської міської, Староостропільської сільської, Старосинявської селищної, Теофіпольської селищної, Щиборівської сільської, Ямпільської селищної територіальних громад.
  • Хмельницький район (з адміністративним центром у місті Хмельницький) у складі територій Війтовецької селищної, Віньковецької селищної, Вовковинецької селищної, Волочиської міської, Гвардійської сільської, Деражнянської міської, Зіньківської сільської, Летичівської селищної, Лісовогринівецької сільської, Меджибізької селищної, Наркевицької селищної, Розсошанської сільської, Хмельницької міської, Чорноострівської селищної, Ярмолинецької селищної територіальних громад.
  • Шепетівський район (з адміністративним центром у місті Шепетівка) у складі територій Берездівської сільської, Ганнопільської сільської, Грицівської селищної, Ізяславської міської, Крупецької сільської, Ленковецької сільської, Михайлюцької сільської, Нетішинської міської, Плужненської селищної, Полонської міської, Понінківської селищної, Сахновецької сільської, Славутської міської, Судилківської сільської, Улашанівської сільської, Шепетівської міської територіальних громад.

На цю ж тему читайте публікацію “Бої за райони“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Видно Герега добряче заніс в ті комітети, що “монобільшість” плює на думку населення.

  2. Чемерівчани файно проголосували за сашка мацька (герегу) за його унітази,вікна ,покрівлі от тепер терпіть барани. Так вам і треба лохам.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.