Хмельниччина увійшла в трійку областей, в суди яких поліція направила найменшу кількість протоколів про порушення правил карантину

Хмельниччина увійшла в трійку областей, після Миколаївської і Закарпатської, в суди яких поліція направила  найменшу кількість протоколів про порушення правил карантину, повідомляє прес-служба Хмельницького міськрайонного суду.

Оперативну інформацію щодо застосування судами Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” надала Державна судова адміністрація України.

Всього ж на розгляд до місцевих суддів Хмельниччини надійшло 126 протоколів, з яких 32 правоохоронцям було повернуто. Головна причина – це їх неналежне оформлення.  55 протоколів суди вже розглянули, в тому числі у 9 випадках йшлося про адміністративне стягнення.

Найбільше порушень зафіксовано в Дніпропетровській області – 1929 протоколів та місті Києві – 1237.

У цілому по Україні на сьогоднішній день національна поліція склала вже 10903 протоколів про порушення правил карантину. У 411 випадках із майже третини розглянутих справ накладено адміністративні стягнення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. значить не має такої кількості правопорушень, усі чітко дотримуються правил карантину)

  2. Наші поліціянти просто не вміють грамотно складати протоколи. Скільки раз суди звільняли порушників по причині некваліфікованих складальників.

  3. Старосинявським поліціянтам по операції з Заворотнім в дупель пяним і вимаганні хабара. А також покривальниці головою РДА Вікарською- респект.
    Молодці для них Закон України понад усе!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.