Хмельничани заборгували близько сорока мільйонів гривень «Хмельницькводоканалу»

Близько сорока мільйонів гривень заборгували містяни комунальному підприємству «Хмельницькводоканал» за отримані послуги, повідомляє Хмельницька міська рада.

У боржників наразі водовідведення не перекривають, однак після послаблення карантинних заходів суворість покарання будуть посилювати, тому надзвичайно важливо вчасно розраховуватися за усі спожиті послуги.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Ідіть в дупу. Вас ніхто не нагодує. Все мало.

 2. Відкрийте в своїй конторі касу і платежів збільшиться. Ходив до них на Водопровідну для звірки, але не пустив охоронник. Невже треба багато розуму посадити касирку для пр йняття платежів, але ні плати через Ощадкасу, яка бере 15 грн. з квитанції.

 3. В личном кабинете занимаюсь личн? своими делами.

 4. В наш час 80%,споживачів,не можуть сплатити через недосконалу систему оплати,а також звірки взаєморозрахунків!!!
  З цим потрібно щось робити,в водоканалі все відбувається в ручному режимі,з бабульками в яких в голові “чим скоріш додому попасти”,автоматизуйте процеси,і буде Вам щастя!

  • Потрібно в першу чергу не красти. Шобла на чолі з Картавим поставили відсоток, який має директор кожного підприємства підняти на верх. По директорові Водоканалу вже є справа на декілька мільйонний тендер. На Спецкоммунтрансі теж… Картавого та шоблу за грати!

   • А чому одразу Симчишин в усьому винен? Він робить свою справу, причому, гарно і професійно. Всі комунальні підприємства в місті працюють злагоджено, і в цьому саме його заслуга. Наш мер – найкращий мер в Україні!!!

  • Одна бабулька на водоканалі сказала, що всі комунальні підприємства нараховують пеню, якщо ти платиш через банк, не передзвонивши спочатку ім.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.