Голова профспілки з Кам’янця-Подільського у суді довела, що її допис у Facebook про маски за 1,6 грн, не може дестабілізувати ситуацію в регіоні

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд не побачив в діях голови профспілки торгівлі, громадського харчування та послуг міста складу адміністративного правопорушення за ст.173-1 КУпАП  (“Поширення неправдивих чуток”) і закрив справу.

Про це сказано у постанові суду від 26 травня.

Згідно із протоколом про адмінправопорушення, жінка обвинувачувалася у вчиненні адміністративного правопорушення за ст.173-1 КУпАП, зокрема, в тому, що 17 березня умисно на власній сторінці соціальної мережі «Фейсбук» поширила неправдиву інформацію провокаційного змісту. Зокрема, світлину з зображенням діючого президента України і фоновими написами на ній, які несуть в собі інформацію про спеціально завищені ціни на одноразові медичні маски і начебто реальна вартість яких становить 1.60 грн. за штуку. На думку правоохоронців, цей допис у Facebook може призвести до масових заворушень та дестабілізації ситуації на території регіону.

У суді жінка не визнала своєї вини та пояснила, що дійсно поширила інформацію про завищення цін на медичні маски, оскільки таку ситуацію спостерігала в мережах аптек міста, і винні особи повинні понести встановлену відповідальність. Поряд з цим, заперечила ту обставину, що вказана інформація могла призвести до зазначених у протоколі наслідків у вигляді масових заворушень та дестабілізації ситуації на території регіону.

Суд дослідив матеріали справи і з’ясував, що правоохоронці не надали будь-яких доказів того, що дії особи викликали чи могли викликати паніку серед населення чи порушення громадського порядку. Натомість її повідомлення у Facebook направлене на привернення уваги органів державної влади на актуальне питання із завищення цін суб`єктами господарювання в період надзвичайної ситуації, що виникла в державі та у всьому світі з поширенням смертельного інфекційного захворювання COVID-19.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. ЗеГандон, не сци!

  2. СБУшники взагалі розумом тронулись? Зайнятись нічим більше?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.