Дмитро Габінет звернеться до Президента України з проханням звільнити голову Старосинявської РДА

Днями у Старій Синяві стався інцидент з працівником Держпродспоживслужби в районі, який застосував фізичну силу до заготівельниці молока. За словами потерпілої, представник установи був у стані алкогольного сп’яніння. Проте місцеві медики стан сп’яніння не підтвердили.

Очільник Хмельницької ОДА Дмитро Габінет виїхав у Стару Синяву та провів нараду, аби розібратися в ситуації.

«Керівник обласної Держпродспоживслужби проведе службове розслідування і прийме відповідне кадрове рішення. Щодо голови райдержадміністрації я прийняв рішення звернутися з відповідним поданням до Президента України і поставити питання про звільнення Вікарської із займаної посади» – зазначив Дмитро Габінет за результатами наради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Грьобаний стид.
  15 чиновників, голова ОБЛАСНОЇ адміністрації на робочому авто їде за 100 кілометрів, поліція, депутати. Проводять нараду про конфлікт 2 людей і додумуються провести службове розслідування.
  Цим має займатися армія чиновників на чолі з губернатором?

  • Схаментсь-це ти грьобаний стид. Тобі недовподоби його методи по наведенню порядку. А я і нарід підтримуємо його.

 2. Старосинявців радує візит голови облдержадміністрації 28 05. 2020 по справі провладних мажорів та зарвавшогося хабарника – алкаша Заворотнього котрого копи в кайданках доставляли в лікарню в дупель п’яного та ще й намагався зривати з них погони.
  Своїм візитом голова ОДА розставив усі акценти. Кожному учаснику мажору дав належну оцінку. Голові РДА Надії Вікарській вказав дорогу на вихід.
  Оце відчувається робота високопосадовця ОДА по наведенню порядку. Старосинявці довго чекали таких дій. А тут є над чим працювати правоохоронцям.
  Мажор Франчук- дважди судимий крім того трижди помічений в важких правопорушеннях. Дроздовські разом з земельником Наталією Дзюбою деребанять землю у районі.
  Надіємося, що справи доведуть до логічного кінця по голові РДА,

 3. Явно готується місце для Симчишина. Гайда на батьківщину Сем !

 4. В Габінета,яєць нема!

 5. А сам,сам що? Слабо?

 6. Освіта юрист? Голові ода пора на себе подавати подання на звільнення, зловживання владою ? Чи я помиляюсь?

 7. Дуже прикро, що голова Хмельницької ОДА приймає рішення щодо звільнення з посади працівника ОДА без будь якого службового розслідування, а лише на підставі підозри про ймовірне втручання. Цікавим чином пан Дмитро заробляє авторитет у жителів області.

 8. Оце гниди Франчуки, Дроздовські, Вікарські пишуть усю нісенітницю проти голови ОДА. Ві поступив віино і благодаино.
  Пора кінчати з нечистю. Якби так усі поступали то було би інше на Україні життя.

 9. Хто б що не говорив, але.знедолений люд підтримує дії голови облдерж
  Добре було би щоб з такими візитами він побільше відвідував райони і заставляв такими методами працювати іншим службовцям.

 10. ЧОМУ ДОПУСТИЛИ ЩО КОРУПЦІЯ В СТАРІЙ СИНЯВІ ПРОЦВІТАЕ НАДАЛІ РОЗДЕРАЮТЬ ЗЕМЛЮ ЗА ДОЛАРИ Н ДЗЮБА З ДЕПУТАТАМИ І НАБИВАЮТЬ КАРМАНИ А В КОГО НЕМА ДОЛАРІВ ЗА НЬОГО НЕ ГОЛОСУЮТЬ ТАК ТРУДЯГА СЕЛЯНИН ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ ХЛІБА АБАНДЮГИ ЯКІ НЕ БОЯТЬСЯ НІ БОГА НІ ЗАКОНУ НІ ВЛАДИ ПРОЦВІТАЮТЬ НО ЦЕ ДО ПОРИ ДО ЧАСУ ЩО СІЕТЕ ТО ПОЖНЕТЕ НЕ ЗАВЖДИ ТАК БУДЕ І ЗЦИМ ТРЕБА БОРОТИСЯ ІДИТЬ НА СЕСІІ І ПОКАЖІТЬ ЩО НАРОД ТО СИЛА

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.