У зв’язку зі збільшенням кількості хворих на COVID-19 у Кам’янці-Подільському введуть певні обмеження

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич повідомляє, що на позачерговому онлайн-засіданні виконавчого комітету вирішено:

✓ Від 29 травня по 5 червня припинити пасажирські перевезення комунальним транспортом;

✓Маршрутки будуть здійснювати перевезення до 19:00 год. за умов: наявності у водіїв і пасажирів засобів індивідуального захисту, заповнення в межах кількості місць для сидіння, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

✓ У закладах освіти усіх форм власності до покращення епідемічної ситуації обмежити проведення зборів, нарад та інших заходів зі скупченням людей. За потреби – онлайн-режим;

✓Припинити прийом пацієнтів та інших осіб у терапевтичному корпусі міської лікарні (на вул. Матросова, 17);

✓Заборонити в усіх відділеннях лікувального закладу відвідування осіб, які перебувають на стаціонарному лікуванні, рідними та іншими особами, крім медичного персоналу;

✓Обмежити роботу управління надання адміністративних послуг. Окремі послуги надавати лише у невідкладних випадках;

✓Усім суб’єктам господарювання забезпечити неухильне дотримання заходів санітарного-епідемічного характеру для усунення загрози розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.

✓Екстрену госпіталізацію хворих з гострою кардіологічною, неврологічною, терапевтичною патологіями за домовленістю проводити в КНП «Кам’янець-Подільська районна лікарня».

Рекомендуємо:

✓ Керівникам суб’єктів господарювання готельно-ресторанної сфери до 5 червня обмежити роботу закладів;

✓Керівникам фітнес-центрів, спортивних залів обмежити відвідування з урахуванням вимог, передбачених Постановою Кабміну від 20 травня «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

✓Діяльність закладів торгівлі, в тому числі ринків, здійснювати за умов суворого дотримання вимог карантинних заходів та забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.